Marcin Chludziński

Rada Fundacji

Przedsiębiorca, wykładowca akademicki. Ma doświadczenie w sektorze pozarządowym, biznesie, nauce. Współtworzył firmę Invent Grupa Doradztwa i Treningu, pracował w Szkole Liderów, Uniwersytecie Warszawskim.

Tomasz Janik

Rada Fundacji

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (studia ukończone z wynikiem bardzo dobrym). Od roku 1997 prowadzi działalność gospodarczą w branży materiałów budowlanych.

Stanisław Knaflewski

Rada Fundacji / Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskał także stopnie Master of Laws z College of Europe w Brugii oraz Master of Business Administration z INSEAD w Fontainebleau.

Marek Wróbel

Prezes Zarządu / Rada Fundacji

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2006-2007 był szefem gabinetu politycznego ministra gospodarki Piotra Woźniaka.