Koncert – Żołnierze Wyklęci 4 marca

2014.02.24

Alex Peter

Przez dziesiątki lat wyklęci, a przez kolejne zapomniani, ale w końcu nadchodzi czas, gdy polska pamięć narodowa uzupełniana jest o swoich bohaterów. I choć żołnierzom tym nie jesteśmy w stanie dać wiele, to możemy zrobić jedno, możemy o nich pamiętać. Pamiętajmy zatem o tych, którzy po zdradzieckich postanowieniach kończących II wojnę światową na konferencji w Teheranie, Jałcie i Poczdamie – nie złożyli broni, o tych którzy mimo świadomości przeważającej siły wroga – podejmowali walkę i o tych którzy podczas inwazji totalitarnego okupanta – opierali się przez wiele lat.

Włączając się w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Fundacja Republikańska ma zaszczyt zaprosić wszystkich na koncert patriotyczny „Za negatywny stosunek do Jałty…”, podczas którego wystąpi Dawid Hallmann z zespołem TMA. Odbędzie się on 4 marca (wtorek) o godz. 20:00 w Cafe Niespodzianka przy ul. Marszałkowskiej 7 (na rogu z ul. Emila Zoli). Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich chętnych.

Dawid Hallmann – Skazani na śmierć