Koncert Dawid Halmann i TMA

2014.03.10

We wtorek 4 marca, dzięki uprzejmości kawiarni Cafe Niespodzianka, odbył się koncert Dawida Halmanna wraz z zespołem TMA (Towarzystwo Michała Archanioła). Koncert wpisywał się w ogólnopolskie obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, można było zatem usłyszeć liczne polskie pieśni historyczne w jakich specjalizuje się artysta. Kawiarnia zapełniła się w całości i to mimo faktu iż początkowo, ze względu na różne nieprzewidziane i nieszczęśliwe zbiegi okoliczności, zespół występował w niepełnym składzie. Atmosfera od początku dobra z każdym kolejnym utworem była coraz lepsza, a publiczność nieraz nie mogła się powstrzymać i śpiewała razem z zespołem.

Poniżej próbka utworów z koncertu:

TMA Marsz za Bug

TMA Siwy Konik

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez Fundację Republikańską.