Projekt "Odpowiedzialny partner" uruchomiony. Zapraszamy do współpracy!

Projekt “Odpowiedzialny partner” uruchomiony. Zapraszamy do współpracy!

Według ekspertów w 2017 roku inwestorzy zagraniczni zainwestowali w Polsce blisko 13 mld euro. Wobec rosnącej skali inwestorów zainteresowanych Polską, jako krajem docelowym swoich inwestycji, warto przeanalizować, jaką właściwie rolę odgrywają oni dla polskiej gospodarki i społeczeństwa. W takim właśnie celu powstał projekt realizowany przez Fundację Republikańską pt. Odpowiedzialny Partner - program certyfikacji inwestorów zagranicznych w Polsce.

Inauguracja projektu odbyła się w 11 maja 2018 roku w Centrum Prasowym PAP. Podczas wydarzenia wręczone zostały pierwsze certyfikaty Oceny Wpływu Inwestora Zagranicznego (OWIZ). Otrzymały je firmy Whirlpool Company Poland oraz Orange Polska. Inaugurację poprowadzili przedstawiciele Fundacji Republikańskiej: prezes Marek Wróbel oraz koordynator projektu OWIZ Kamil Orzeł.Czytaj dalej