Debata o prawie autorskim z naszym udziałem na konferencji "Szósty kontynent" w WSKSiM

Debata o prawie autorskim z naszym udziałem na konferencji “Szósty kontynent” w WSKSiM

Zapraszamy serdecznie na konferencję "Szósty kontynent", która odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku w Wyższej Szkoke Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Organizatorem III Sympozjum Nowych Mediów jest Koło Naukowe Nowych Mediów WSKSiM.

Od rana na uczelni trwać będą debaty tematyczne związane z mediami, prawami autorskimi, nowymi technologiami i komunikacją elektroniczną. O 10:15 rozpocznie się dyskusja "Nowoczesne prawo autorskie - czyli jakie?", w której udział weźmie Członek Zarządu Fundacji Republikańskiej, Radosław Żydok, a także:
- Ryszard Czarnecki - europoseł PiS
- Paweł Lewandowski - wiceminister kultury
- Michał Kanownik - prezes ZIPSEE "Cyfrowa Polska"
- Bogusław Pluta - dyrektor ZPAV

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu! Osobom, które nie mogą przyjechać do Torunia, polecamy transmisję na żywo z konferencji, dostępną na stronie tilma.pl.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie nowemedia.wsksim.edu.pl.