Spotkanie z wiceministrem finansów Pawłem Gruzą w Łodzi

W najbliższy czwartek republikanie ponownie zawitają do Łodzi! Tym razem porozmawiamy o podatkach i o toczącej się wojnie "uszczelnieniowej", którą Ministerstwo Finansów wypowiedziało mafiom VAT-owskim i innym przestępcom zarabiającym na wyłudzeniach. Okazją ku temu będzie wizyta człowieka osobiście odpowiedzialnego za uszczelnianie podatków - Pawła Gruzy, podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów, dawniej członka zarządu Fundacji Republikańskiej.

Wykład Wyzwania polityki podatkowej: wiceminister Gruza w Łodzi rozpocznie się w czwartek, 8 marca o 10:00. Gościć nas będzie Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ. Prelekcja odbędzie się w sali C101 i potrwa do godziny 11:30.

Zachęcamy się do odkliknięcia w wydarzeniu na Facebooku i do zaproszenia swoich znajomych: https://www.facebook.com/events/164945377639005/

Do zobaczenia!