Zaproszenie na prezentację raportu o rolnictwie w Europie Środkowo-Wschodniej

Fundacja Republikańska ma przyjemność zaprosić na prezentację nowego raportu:

Wyzwania i możliwości w dążeniu do innowacyjnego i zrównoważonego rolnictwa w Europie Środkowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora produkcji zwierzęcej

Termin: 1 czerwca (czwartek) 2017 r., godz. 17:30

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy, Hala E (sala obrad nr 1, wejście do hali nr E8)

Prezentację wygłoszą autorzy raportu: prof. Jarosław Olav Horbańczuk i dr Joanna Marchewka (Instytut Genetyki i Hodowli Zwierząt Polskiej Akademii Nauk, reprezentanci Polski w Animal Task Force Unii Europejskiej).

Po prezentacji odbędzie się dyskusja Zrównoważony rozwój i innowacyjne rolnictwo. Średnio i długoterminowe wyzwania dla sektora w krajach Grupy Wyszehradzkiej z udziałem Ministrów Rolnictwa Państw Grupy Wyszehradzkiej, Bułgarii, Rumunii i Słowenii.

Prezentacja raportu Fundacji Republikańskiej i debaty eksperckie odbędą się w ramach Międzynarodowych Targów Żywności - Warsaw Food Expo 2017. Organizatorem bloku jest Fratria Sp. z o.o., wydawca Tygodnika wSieci.