Program X Kongresu Republikańskiego

Drodzy sympatycy i przyjaciele Fundacji Republikańskiej! Do X Kongresu Republikańskiego pozostał miesiąc - impreza rozpocznie się równo o 11:00 w sobotę, 8 kwietnia 2017 roku. Mamy nadzieję, że tego dnia spotkamy się w Palladium w jak największej liczbie, a oprócz starych znajomych spotkamy również wielu nowych Republikanów :).

Przypominamy, że aby wziąć udział w Kongresie należy kupić bilet-cegiełkę. Najtańsza opcja kosztuje 40 zł, a w cenę, oprócz wejściówki, wliczony jest również pełny obiad i mały poczęstunek podczas późniejszej przerwy kawowej. Sfinansowanie Kongresu Republikańskiego to dla organizacji pozarządowej, takiej jak nasza fundacja, spory wydatek. Dlatego zachęcamy do hojnych darowizn a w zamian oferujemy darczyńcom dodatkowe nagrody. Szczegóły zbiórki znajdują się na stronie projektu.

Przechodząc do rzeczy - najwyższy czas, aby przedstawić wam program naszego wspólnego święta!Czytaj dalej