Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Przed nami wyjątkowy czas. Na te kilka dni w roku zapominamy o polityce, gospodarce i innych przyziemnych sprawach, a skupiamy się na tym, co najważniejsze - narodzeniu Chrystusa.
 
Z tej okazji życzymy wszystkim naszym przyjaciołom, sympatykom, ekspertom i darczyńcom nieustającej wiary i nadziei, wielu radosnych chwil w rodzinnych gronie, oddechu od codziennego zgiełku, spokoju, w którym będzie można skupić się na tym, co w tych dniach najważniejsze.
 
Ten szczególny okres poświęćmy na refleksję o tym co było i co przyniesie przyszłość. Wspomnijmy tych, którzy byli tu przed nami, a bez których pracy nie byłoby wolnej Polski. Zastanówmy się, co możemy sami dać Ojczyźnie, aby stawała się lepszym miejscem dla nas wszystkich. Aby łączyła nas Zgoda.
 
Zdjęcie ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego: Gwiazdka dla dzieci pracowników miejskich zorganizowana przez Samorząd m.st. Warszawy w sali Rady Miejskiej w Warszawie. Prezydent m.st. Warszawy Stefan Starzyński wśród dzieci przybyłych na gwiazdkę. 29 grudnia 1935r.

Komentarze

Fundacja Republikańska

Fundacja Republikańska

Close