Debata Clinton vs Trump w Fundacji Republikańskiej

Po pierwszym pojedynku przedwyborczym Clinton-Trump w Internecie znaleźć można więcej memów z kandydatami na prezydenta niż z kotami. Media poświęcają cenne minuty głównych wydań na skomentowanie debaty. Eksperci i politycy prześcigają się w spekulacjach, konfabulacjach i werdyktach co do jej wyniku. Ale co tak naprawdę działo się podczas tego 90-minutowego pojedynku? Ile w tym, co mówili kandydaci, jest prawdy? Jakimi sztuczkami erystycznymi się posługiwali? I dlaczego debaty prezydenckie w USA są ważne również dla Polski?

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Jeżeli nie mogliście zarwać nocy dla Hillary i Donalda, a mimo to chcecie wiedzieć co się działo podczas ich starcia - zapraszamy do Fundacji Republikańskiej na oglądanie debaty Clinton – Trump. 4 października, godzina 19.00.

Komentarz przedstawi Dominik Mazur, prowadzący regularnie w naszej Fundacji Warsztaty Retoryczne.